מועדון כסף
מועדון זהב
מועדון פלטיניום
פעילויות באיש הענבים
תקנון
אלכוהול
ביקורת מסעדות
נעים בשטח
נקודת ציון
ויניפדיה
מאמרים ודעות
יינות ישראל
יקבי ישראל
כתבות מהעולם
TerraVino
מדריך היין
פסטיבל COCKTAILS
White
חג היין
תערוכת קוניאקים
פסטיבל DRINKS
יין
מקררים
פותחנים
איש הענבים
ביקורת מסעדות
ביקור ביקב
טיולים
טעימות יין
טעימות אלכוהול
נעים בשטח
על סדר היום
יין
יקב ישראל
(0) הצג תוצאות
אודות
שירותי בר ואירוח
שיתופי פעולה
צור קשר
מועדון החברים של איש הענבים
מועדון כסף
תקנון
פעילויות באיש הענבים
מועדון פלטיניום
מועדון זהב
מועדון החברים באיש הענבים

 להיות שייך לתרבות אחרת...

"איש הענבים" שם לעצמו כמטרה עם הקמתו, בשנת 2000 להפוך את תרבות היין לנגישה, אהודה וזמינה לקהל הרחב.

כחלק ממדיניות החברה והפעילויות השוטפות, פועל מועדון חברים, המונה כיום אלפי חברים הנהנים מעדכונים שוטפים על הנעשה בבית "איש הענבים" ומחוצה לו , מעודכן ביינות החדשים המיובאים לארץ ובחדשות מעולם היין, בכלל.

חברי המועדון מקבלים דיוור שבועי המכיל מידע רב וחשוב, זוכים להנחות ומבצעים מיוחדים ומוזמנים דרך קבע למכלול טעימות מיוחדות, סיורים גסטרונומים ברחבי הארץ ובעולם, ערבי נושא בתחום היין הכוהל והשיכר, הרצאות מפי ייננים מומחים ועוד...

מעוניינים להצטרף?
מועדון כסף - איש הענבים

תנאי הרשמה: הרשמה למועדון ללא תשלום

הנחות
10% הנחה ברכישת פעילות ראשונה במרכז ההדרכה
20% הנחה קבועה החל מהפעילות השנייה במרכז ההדרכה

מועדון זהב - איש הענבים

תנאי הרשמה 
דמי הרשמה לשנה על סך 600 שקלים

הטבות
מארז יינות בשווי 200 שקלים
30% הנחה למרכז ההדרכה

בית פתוח
5 קופונים לכניסה במחיר 35 שקלים לבית פתוח במהלך השנה.
כניסה במחיר 70 שקלים במקום 125 שקלים.
החזר 35 שקלים בקניית יין

מועדון פלטיניום - איש הענבים

תנאי הרשמה: דמי הרשמה לשנה על סך 1,000 שקלים

הטבות
יינות, כהלים ושיכרים בשווי 500 שקלים
40% הנחה על מכלול הפעילויות במרכז ההדרכה 

בית פתוח
כניסה במחיר 35 שקלים במקום 125 שקלים
החזר 35 שקלים בקניית יין

אפשרות כניסה לאדם נוסף במחיר 70 שקלים במקום 125 שקלים

שונות
שי ביום ההולדת

עדיפות ברישום לטעימות אספנים, סיורי יקבים ופעילויות מיוחדות

 
סדנת תחרות היין
28-10-2018 19:00
הפרקטיקה עצמה של תחרות היין המקצועית
 
קורס טעימה שיפוטית
14-10-2018 19:00
הקורס המקצועי והמעמיק ביותר מבית איש הענבים, בהתאם לכללים המחמירים של איגוד היין הבינלאומי ה OIV
1. הטבות ומבצעים לחברי מועדון החברים ב"איש הענבים"

1.1 חברי המועדון החברים ב"איש הענבים" יהיו זכאים לרכוש מוצרים שונים במחירים מיוחדים לחברי המועדון, להשתתף במבצעים ייחודיים ולקבל הטבות אחרות, בהתאם לסוג החברות לה נרשמו ("כסף" / "זהב" / "פלטיניום")- הכל כפי שפורסם על ידי "איש הענבים" וכפי שיוחלט מעת לעת על ידי הנהלת המועדון.

1.2 הנהלת המועדון תפרסם מידי פעם פרטים על ההטבות הניתנות לחברי המועדון ועל מבצעים מיוחדים שיערכו לחברי המועדון. הפרסום יעשה בכל אמצעי פרסומי שבחרה בו הנהלת המועדון. חבר מועדון יוכל לקבל מידע על הפרסומים, המבצעים וההטבות האמורים ב"איש הענבים" ו/או באמצעות כתובת הדוא"ל של חבר המועדון כפי שנמסרה על ידו בטופס ההרשמה.

1.1 כל הנחה או הטבה לחבר מועדון, בהתאם לסוג החברות לה נרשם כאמור, תינתן אך ורק בהצגת כרטיס החבר. יובהר כי לחבר מועדון אין זכות לכפל הנחות ומבצעים אלא אם כן ציינה הנהלת המועדון אחרת בפרסומיה.

1.2 הנהלת המועדון תהא רשאית לשנות ללא הודעה מוקדמת את שעורי ההנחות ו/או ההטבות שינתנו לחברי המועדון, ולערוך שינויים במבצעי ההנחות וההטבות הניתנות לחברי המועדון, הכל לפי שיקול דעתה. הנהלת המועדון תכבד הזמנות שנעשו בטרם הביטול או השינוי כאמור.

1.3 הזכאות לקבלת הנחות, הטבות או מבצעים המוקנים לחברי המועדון כפופה לתשלום מלא בגין החברות במועדון, בהתאם לסוג החברות, ובכפוף לכך שפרטי החבר כפי שנרשמו על ידו בטופס ההרשמה מופיעים ברישומי הנהלת המועדון.

1.4 מתן הטבות או הנחות לחבר מועדון הניתנות בבית "איש הענבים" מותנית בהצגת כרטיס החבר בצירוף תעודה מזהה.

1.5 חבר מועדון זכאי לקבל הטבות המוקנות לחבר מועדון בבית "איש הענבים" בתנאי שהינו שוהה בו.

1.6 חברות במועדון לא תקנה כפל הטבות או הנחות.

2. נוהל הצטרפות כחבר במועדון

2.1 ניתן להצטרף לחברות במועדון באמצעות רכישת כרטיס חבר מועדון בהתאם לפרסומי "איש הענבים" ולהוראות תקנון זה (להלן: "כרטיס חבר"). כרטיס החבר הנו אישי ולא מקנה כל זכות לכל צד ג' שהוא למעט החבר עצמו.

2.2 זכאים להימנות בין חברי המועדון יחידים בלבד (לא בתי עסק או ארגונים או סוכנים או תאגידים) לשימוש פרטי בלבד, אשר מילאו את פרטיהם בטופס ההרשמה (להלן: "טופס ההרשמה") אשר יחולק ללקוחות "איש הענבים" בבית "איש הענבים" או יישלח אליהם בדואר. הנהלת המועדון תהא רשאית שלא לאשר הצטרפות אדם למועדון בהתאם לשיקול דעתה ובלא שתחוב עליה חובה לנמק את סירובה.

2.3 המבקש להצטרף למועדון במהלך ביקורו בבית "איש הענבים" יוכל לעשות זאת באמצעות מילוי הפרטים הנדרשים בטופס הרישום, ובמקרה כזה יהיה זכאי להטבות המוקנות לחבר מועדון, על פי סוג החברות בה בחר, החל מרגע הצטרפותו ולאחר תשלום דמי החבר במלואם. תשלום דמי החברות במועדון יוכל להיעשות באמצעות כרטיסי אשראי או תשלום במזומן בלבד, לפי בחירת החבר.

2.4 חבר מועדון יהיה אחראי לעדכן את הנהלת המועדון בכתב בכל מקרה של שינוי כתובת מגורים, כתובת E-MAIL, מספר טלפון או שינוי בפרטים אחרים לעומת מה שנרשם בטופס ההרשמה. אי עדכון שינוי פרטים רלבנטיים עלול למנוע מהנהלת המועדון את האפשרות לשלוח פרסומים והודעות לחברי המועדון.

2.5 מחירו של כרטיס החברות במועדון, בהתאם לסוג החברות, יקבע מעת לעת על ידי הנהלת המועדון. מובהר כי הנהלת המועדון תהא רשאית לשנות את מחיר כרטיס החבר לפי שיקול דעתה הבלעדי. שונה מחיר כרטיס חבר במהלך חברותו של החבר במועדון יחול השינוי לגבי תקופת החידוש בלבד.

2.6 רכישת כרטיס חבר תקנה לבעליו זכות חברות במועדון למשך שנה אחת מיום רכישת הכרטיס. בתום שנת החברות ואם לא הוארך תוקף כרטיס החבר לשנה נוספת, יפקעו כל הזכויות המוקנות לחבר מועדון וכרטיס החבר אשר יוחזק על ידו לא יקנה לו כל זכות שהיא. הארכת תוקף החברות במועדון תיעשה באמצעות פניית חבר המועדון אל מנהל "איש הענבים" או באמצעות פנייה בכתב אל הנהלת המועדון בכתובת: בית איש הענבים, מזל שור 9, יפו העתיקה.
2.7 הנהלת המועדון שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את חברותו של חבר במועדון בשל התנהגות בלתי הולמת של חבר המועדון כלפי "איש הענבים" ו/או לקוחותיו ו/או יתר חברי המועדון, לפי שיקול דעתה ומבלי צורך לנמק.

2.8 כל חבר יהיה זכאי להפסיק את חברותו במועדון באמצעות משלוח הודעה בכתב להנהלת המועדון לכתובת הנ"ל. ביקש חבר מועדון להפסיק את חברותו כאמור תיחשב הודעתו כויתור מוחלט על כל זכויותיו כחבר מועדון, לרבות - החזר כספי כלשהו בגין דמי החבר ששולמו על ידו.

2.9 במקרה של אובדן, גניבה או פגם בכרטיס החבר, על חבר המועדון לפנות להנהלת המועדון על מנת לקבל כרטיס חבר חלופי במחיר כפי שיקבע על ידי הנהלת המועדון מעת לעת.

2.10 הנהלת המועדון רשאית לחסום את כרטיס המועדון בכל מקרה בו לדעתה נעשה שימוש לרעה בכרטיס.

3. כללי

3.1 הנהלת המועדון תהא רשאית לעשות שימוש בפרטי חבר המועדון ובפרטים ונתונים שהתקבלו אצלה במסגרת פעילותו במועדון והשתתפותו במבצעים והנחות לצרכים פנימיים שיווקים ומסחריים, לרבות לצורך דוור פרטים אודות מבצעים והנחות לחברי המועדון. הפרטים הנ"ל יהוו את קניינה של הנהלת המועדון. ברכישת כרטיס חבר נותן חבר המועדון את הסכמתו לשימוש בפרטיו כאמור לעיל.

3.2 השימוש בכרטיס החבר לא יעניק לחבר המועדון כל הטבות אחרות מאלו המפורטות בתקנון זה.

3.3 הנהלת המועדון תהיה רשאית להחליט בכל עת להחליט על הפסקת פעילות המועדון בהודעה מראש בת שלושים (30) יום לפחות, שתפורסם באחד מאמצעי הפרסום המפורטים בתקנון זה. היה ותופסק פעילות המועדון כאמור לעיל, תשיב הנהלת המועדון לחבר המועדון את החלק היחסי מן התמורה אשר שילם בגין כרטיס החברות במועדון בהתאם למספר החודשים שנותרו עד למועד סיום תוקף החברות החל ממועד הודעת הביטול.

3.4 הנהלת המועדון תהא רשאית לשנות בכל עת ומפעם לפעם את הוראות התקנון או כל חלק מהן כפי שתמצא לנכון ועל פי שיקול דעתה הבלעדי.

3.5 לקוח המצטרף למועדון מקבל בכך על עצמו את כללי תקנון זה ומתחייב לפעול על פיו. כל חבר מועדון יחשב כמי שקרא והסכים לכל הוראות תקנון זה וככל שאין הוא מסכים להם, אין הוא זכאי להצטרף כחבר למועדון.

3.6 הנהלת המועדון ו/או כל מי מטעמה אינה אחראית בשום צורה ואופן להתקשרויות בין חבר המועדון לכל צד ג' שהוא במסגרת ו/או על פי מבצעים שיפורסמו על ידי הנהלת המועדון. כל התקשרות כאמור לקבלת שירות או לרכישת מוצר תהא באחריות בלעדית של נותן השירות או המוצר כאמור. מובהר כי הנהלת המועדון לא אחראית לטיב השירות ו/או איכות המוצר אשר יסופקו לחבר המועדון.

מאפייני נגישות
צבעוניות
רגיל
גווני אפור
צבעוניות מודגשת
גודל גופן
רגיל
בינוני
גדול
אני מחפש/ת
לפי תאריכים
לפי תאריכים
חיפוש
x
משתמש קיים - נא התחבר
התחברות לאתר איש הענבים תאפשר לכם להינות ממגוון השירותים המוצעים בו.
כמה זה 8 + 2 ?
לחצו כאן להרשמה מהירה
לחצו כאן לשיחזור סיסמא
משתמש חדש - נא הרשם
לאחר הרישום תשלח אליכם הסיסמא למייל שהזנתם.
כמה זה 5 + 10 ?
אני מאשר קבלת דוא"ל ורישום למועדון איש הענבים
לחצו כאן לחזרה להתחברות
שיחזור סיסמא
לאחר הזנת כתובת המייל ישלח אליכם לינק לשיחזור סיסמא
לחצו כאן לחזרה להתחברות